جهت مشاوره رایگان سوله مناسب شما با ما تماس بگیرید

ساخت سوله دست دوم در آذربایجان شرقی

کاربری: شرکت تولیدی -دهانه 35متر _ ارتفاع10متر

ساخت سوله دست دوم در آذربایجان شرقی به جهت تمرکز صنایع بزرگ تولیدی در شهر تبریز، از قطب‌های مهم صنعتی در سطح ایران به‌شمار می‌رود.

از دیگر شهرهای صنعتی استان می‌توان به شهرهای شبستر (رتبه دوم صنعت آذربایجان شرقی پس از تبریز)، بستان آباد (اوجان)، مرند، مراغه، میانه ،بناب و جلفا اشاره کرد.

ساخت سوله در آذربایجان شرقی

سوله بحران پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی ۵ میلیارد ریال هزینه دارد

به گزارش ایرنا، مراسم آغاز عملیات اجرایی این طرح روز دوشنبه برگزار شد و قرار است این طرح با اسکلت فلزی و طبق آخرین آئین‌نامه ساختمان طراحی شود و شامل محوطه سازی، ساختمان و برق اضطراری است.

این سوله در زمینی به وسعت ۳ هزار و ۷۱۷ متر مربع و با زیربنای یک هزار و ۲۸۹ متر مربع از سوی اداره اجرای پروژه‌های ساختمانی و تأسیسات عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی احداث می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در این مراسم گفت: ما پروژه‌های بسیار پرهزینه ای را در دست اقدام دارد و این پروژه هم با وجود کوچکی طرح از با ارزش‌ترین طرح‌های این اداره‌کل است.

ابوالقاسم سلطانی، از پیمانکار این طرح خواست علاوه بر تلاش برای ساخت سریع، برای کیفیت و زیباسازی آن نیز جدیت لازم را داشته باشد تا بتوان در زمان مقرر این سوله را به بهره‌برداری رساند.

طرح ساخت سوله بحران اداره کل پزشک قانونی آذربایجان‌شرقی در سال ۱۳۹۶ به اداره‌کل راه و شهرسازی ابلاغ شده و پس از طراحی و عقد قرارداد امروز به مرحله کلنگ زنی رسیده است.

آخرین مقالات
کهن سوله دست دوم
کهن سوله دست دوم
کهن سوله دست دوم
کهن سوله دست دوم