مراقب سوله های دست دوم باشید

توجه داشته باشید که سوله دست دوم ریخته شده است

کهن سوله دست دوم

خرید ریخته گری مطمئناً کاری نیست که مردم هر روز انجام می دهند. به همین دلیل پتانسیل زیادی برای اشتباه در هنگام خرید وجود دارد ، مگر اینکه تحقیق خود را انجام دهید.

بعضی اوقات این تحقیق افراد را به سمت گزینه های دست دوم سوق می دهد تا چند دلار پس انداز کنند ، اما این می تواند مشکل ساز باشد و بخشی از آنچه که برای آن امید داشتید را به شما رها کند.

از آنجایی که پیشرو در ساخت فولاد سازنده اهداف برای همه اهداف است ، تیم کهن سوله قبل از خرید دست دوم دست دوم ، برخی از ملاحظات را به اشتراک می گذارد.

سؤالاتی که باید بپرسید و مواردی که باید در نظر بگیرید:

اکثر ریخته گری ها برای ساختن یک ملک به پروانه برنامه ریزی نیاز دارند.

این شامل ریخته های دست دوم است که ممکن است برچیده شده باشد ،

و آنچه ممکن است در یک نمونه مجوز برنامه ریزی به شما اعطا شده باشد ، به معنای این نیست که مجوز همیشه مجدداً اعطا می شود.

برای درخواست پیشنهاد پروانه از شورا، مدارک مهندسی سازه باید ارائه شود. تو اینو داری؟

آیا طراحی ریخته شده دست دوم برای زمینی که در آن قرار دارد مناسب است؟

تفاوت بزرگی بین ریخته گری که با خیال راحت در حیاط حومه شهر حومه واقع شده و یکی از آنهایی که در بالای تپه های بادی قرار گرفته در معرض عناصر قرار دارد.

هنگامی که شما یک گزینه دست دوم را خریداری می کنید که در سایت دیگری قرار داشته است ، تشخیص این موضوع که آیا این مکان برای محلی که انتخاب شده است ، کار خواهد کرد یا نه ، دشوار است.

ریخته گری

ریخته های دست دوم ممکن است از خوردگی یا اجزای مفقوده استفاده کنند.

در هنگام مونتاژ ورق های سقف ، باید از راه درست پیش بروید تا اطمینان حاصل شود که سوراخ های پیچ به درستی بسته شده اند ، در غیر این صورت می توانید یک محافظ ناکارآمد در پناهگاه تأمین کنید.

قبل از اجرای پروژه با خیال راحت فکر کنید که شاید تکمیل آن راحت نباشد.

آیا هزینه جابجایی در ریخته گری یا استخدام شخصی برای ساختن این مقیاس به نفع یک ریشه کاملاً جدید که برای دیدار با کدهای سخت ساختمان ساخته شده است ، خواهد بود؟

اگر از مونتاژ راحت استفاده می کنید ، مطمئناً می توانید مجوز برنامه ریزی بگیرید و می توانید کیفیت ریخته شده خریداری شده را معقول کنید ، ریختن دست دوم می تواند گزینه مناسبی و مناسب باشد.

برای کسانی که به دنبال شرکتی معتبری هستند که شهرت خود را در لاین های خارق العاده ای که ایجاد کرده اند در سرتاسر منطقه ساخته اند ، کهن سوله شرکتی است که باید با چندین دهه تجربه در این تجارت به یاد آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ریختنی هایی که در اینجا در کهن سوله ارائه می دهیم ، امروز با تیم دوستانه ما تماس بگیرید!

منبع