جهت مشاوره رایگان سوله مناسب شما با ما تماس بگیرید

تفاوت سوله نو و دست دوم

برای آنکه تفاوت سوله نو و دست دوم را به خوبی درک کنید بیایید تصور کنیم شما قصد خرید یک گوشی موبایل دارید که نیاز های روزانه ی شما را تامین کند.

از فروشنده درخواست می کنید تلفنی را برای شما بیاورد که ارزان تمام شود فروشنده یک موبایل را برای شما می آورد و شما به این موضوع فکر می کنید که چه خوب که توانسته اید با صرف هزینه ای کمتر گوشی را صاحب شوید.

که تمام نیاز های روزانه شما را برآورده می کند.

شما می توانستید با هزینه بیشتر شاید گوشی بهتری از لحاظ ظاهری بخرید اما با همین هزینه ی کم نیز نیاز های خود را تامین کرده و همچنین در پول خود صرفه جویی کرده اید.

تفاوت سوله نو و دست دوم به شرح زیر می باشد:

کهن سوله دست دوم

طراحی سوله دست دوم

  1. در طراحی سوله نو مهندسان سوله شما را طوری می سازند که با مساحت زمین شما سازگاری داشته باشد. اما در سوله دست دوم سوله شما آماده است و تمام معیار هایی آن مطابق با آیین نامه مورد تصویب است و ضمانت 20 سال ایستایی خود را دارد و دیگر لازم نیست نگران مسئله ای باشید.
  2. در بحث تفاوت سوله نو ودست دوم بحث دیگری که مطرح می باشد، این است که مهندس محاسبات و مهندس ناظر موظف هستند مطابق با آیین نامه سوله ی شما را به گونه ای بسازند که متناسب با محیط و کاربرد شما از سوله باشد. اما در طراحی سوله دست دوم در واقع شما می توانید مطابق با کاربرد خود سوله خود را تهیه کنید و یا جزییات آن را تغییر دهید و دوباره کاری ندارد.
  3. نکته ی سوم تفاوت سوله نو و دست دوم این می باشد که وقتی شما بخواهید کاربرد و یا طراحی سوله دست دوم خود را تغییر دهید یا سوله را به مکان دیگری منتقل کنید و یا قصد فروش سوله را داشته باشید از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد.
  4. سوله های دست دوم را با ورق هایی که از جنس لوله های گاز و یا فلزات قوی و محکم هستند می سازند و این چنین سوله ها نیز مانند سوله های نو از کیفیت مناسبی برخوردارند.
  5. فروشنده هایی که سوله های دست دوم را عرضه می کنند مسئولیت بسیاری از موارد را بر عهده می گیرند و به شما تضمین می دهند که بهترین سوله را در اختیار شما قرار دهند.
  6. در بحث تفاوت سوله نو و دست دوم نکته ی پایانی این می باشد که سوله های دست دوم را که با آهن ساخته شده اند و از مقاومت بسیار خوبی برخوردار هستند که این سوله ها در مقابله با سوله های نو هنگام فروش از وضعیت بهتری برخوردارند.

آخرین مقالات
کهن سوله دست دوم
کهن سوله دست دوم
کهن سوله دست دوم