زمان مطالعه: 3 دقیقه

5 کاربرد مختلف برای سایبان های صنعتی

5 کاربرد مختلف برای سایبان های صنعتی

در اینجا در کهن سوله نحوه استفاده مردم از یک سوله دست دوم بسته به علایق ، نیازها و نیازهای ذخیره سازی آنها را درک می کنیم.

سوله دست دوم

همین مورد را می توان در مورد سایبان های صنعتی نیز گفت: بسته به نوع کار ، بسته به مشاغل ، برای اهداف گسترده ای استفاده می شوند.

با گذشت سالها ، ما با طیف وسیعی از مشاغل مختلف همکاری کرده ایم تا بتوانیم ریخته گری های فولادی صنعتی با دوام و کارآمد تولید کنیم.

در پست امروز ما 5 مورد استفاده مختلف در صنعت ریخته گری را به اشتراک می گذاریم.

فراموش نکنید که از ریختن برای ذخیره سازی استفاده می شود – ما فکر می کنیم از چند استفاده دیگر که می توانید از یک ورق فولادی با کیفیت استفاده کنید تعجب خواهید کرد.

انواع Sheds

Sheds Farm / Farm Sheds Sheds برای تأمین تجهیزات و ماشین آلات سنگین کشاورزی ایده آل است.

بسته به نیاز شما می توان از ریخت و پاش های مزرعه ما کاملاً ایمن و یا بسته بندی نشده باز شد و برای اهداف روستایی از جمله ذخیره وسایل و تجهیزات مناسب است.

آنها حتی می توانند به عنوان ریخته های برش پشم یا برای ذخیره مواد دامی مورد استفاده قرار گیرند.

آشیانه هواپیماهای کوچک بله ما حتی می توانیم ریخته گری کنیم که بتواند هواپیماهای سبک را در خود جای دهد و برای پروژه های دیگر که در آن نیاز به هواپیمای بسیار سفارشی وجود دارد.

فقط با ما تماس بگیرید تا برای باز کردن گسترده ، سیلاب های بام بلند برای طیف وسیعی از اهداف – آشیانه هواپیماهای کوچک گنجانده شده است.

کارگاه های تولیدی

کارگاه های تولیدی یا ساخت و سازه های تولیدی چه این یک مرکز تعمیر و نگهداری و تعمیرگاه اتومبیل باشد

 فولادهای کهن سوله برای ساخت کارخانه و اهداف تولیدی مناسب ساخته اند که می تواند شامل امکانات بارگیری و حتی فضای اداری باشد!

هرچه نیازهای شما را بیشتر درک کنیم ، می توانیم یک ریخته گری بسازیم تا مطابق با نیازهای شما باشد.

ریخته های تفریحی ما برای اهداف تفریحی ریخته ایم که یکی از پروژه های اخیر ما ریخته گری ورزش ساحلی ، کامل با روشنایی ، زمین های والیبال ساحلی و ماسه های زیادی است.

ما همچنین با استادیوم برای ساخت یک صندلی نیمه محصور و مخفی مخفی همکاری کرده ایم.

خرده فروشی کهن سوله همچنین می تواند سازه های فلزی را بسازد که به عنوان محلی برای طیف گسترده ای از برنامه های تجاری استفاده می شود.

از آنجا که استفاده انعطاف پذیر از فضا برای این نوع ساختمانها ضروری است ، ما ریخته شده های خود را کاملاً متناسب با نیازهای تجاری شما تنظیم می کنیم.

چه این یک فروشگاه قایقرانی و تفریحی دریایی باشد یا یک تجارت سخت افزاری و باغبانی ، ما می توانیم یک کارخانه طراحی شده برای کار تجاری خود طراحی کنیم.

سایبان ها بسیاری از کارکردهای دیگر به غیر از صرفه جویی در فضای ذخیره سازی را دارند.

برای اطلاع از آنچه ممکن است در هنگام ساخت یک محوطه برای کار شما یا مشاغل خود امکان پذیر باشد

با متخصصین فولاد در اینجا با فولاد کهن سوله تماس بگیرید.

و تیم رویائی ما را برای ساختن نیازهای شخصی یا شغلی شما بسازید.

منبع