۷ مزیت سوله دست دوم

سوله دست دوم کهن سوله

فهرست مطالب

۷ مزیت سوله دست دوم

سوله های دست دوم یکی از بهترین سرمایه گذاری های املاک و مستغلات موجود هستند. بازده سرمایه گذاری آنها نسبت به ساختمان‌های آجری و ملات بطور قابل توجهی برتر است و در مورد پتانسیل و دوام آنها سوالی وجود ندارد.

در اینجا ۷ مزیت سوله آورده شده است:

زیبایی سوله های دست دوم

سوله های دست دوم را می توان به گونه ای ساخت که از نظر زیبایی و زیبایی لذت ببرند. کهن سوله متخصص در امر زیبایی و ابنیه سوله است. می توانید درهای غلتکی ، دربهای دسترسی شخصی ، روکش دیوارها و پنجره ها را نصب کنید تا سوله شما چشمگیر شود. اگر می خواهید سوله شما مانند یک دفتر سنتی یا هر نوع ساختمان دیگر به نظر برسد ، این مشکلی نیست – فناوری ساخت یک سازنده سوله می تواند آن را مانند یک ساختمان تجاری معمولی جلوه دهد. سفارشی کردن سوله (توسط کهن سوله) شما برای زیبایی ظاهری جذاب می تواند نقطه فروش خوبی باشد. اگر مستاجر بالقوه شما ظاهر آن را دوست دارد ، احتمالاً آن واحد تجاری را اجاره می دهند. این جایی است که سوله ها از بقیه متمایز می شوند.

سوله دست دوم کهن سوله

اثربخشی هزینه سوله های دست دوم

حاشیه قیمت پایین و ارزان قیمت دارند. هزینه ساخت یک سوله می تواند میلیون ها دلار ارزان تر از ساختن همان فضای اداری آجر و ملات باشد. مقرون به صرفه بودن می تواند مستقیماً به بازده بیشتر سرمایه گذاری در کهن سوله و زمان کمتری برای بازپرداخت سرمایه گذاری اولیه شما مربوط باشد.

قابلیت انعطاف پذیری سوله های دست دوم

یکی از مهمترین مزایای سوله های کهن سوله این است که چند منظوره هستند. یک خانه فقط برای مقاصد مسکونی قابل استفاده است ، ممکن است بتوانید آن را به یک کلینیک تبدیل کنید – اما رسیدن به این کار نیز دشوار است. از طرف دیگر ، یک سوله را می توان به راحتی به یک فضای اداری ، انبار ، کارگاه ، تأسیسات انبار یا فروشگاه خرده فروشی و غیره تبدیل کرد. این امر باعث می شود که سوله ها با تقاضای اقتصاد محلی در آن زمان سازگارتر شوند.

درآمد بالاتر سوله های دست دوم

می توانید درآمد بیشتری نسبت به یک ساختمان با اندازه مشابه داشته باشید. اجاره یک ملک تجاری بر اساس پای مربع که بین ۵۰۰ دلار تا ۱۵۰۰ دلار AU در هر فوت مربع است ، اجاره می دهد. این بدان معنی است که تنها ۶ فوت مربع یک سوله می تواند با پتانسیل اجاره ملک سه اتاق مطابقت داشته باشد. بنابراین ، سوله های کهن سوله می توانند درآمد بیشتری کسب کنند. هرچه بیشتر از یک فضای درآمد کسب کنید ، سریع تر سرمایه گذاری اولیه خود را بازیابی می کنید و نمونه کارها را گسترش می دهید.

اجاره طولانی تر سوله های دست دوم

یکی از بزرگترین مزایای سوله ها ساز این است که می توان آنها را برای مدت طولانی تر اجاره داد. اجاره معمولی یک ساختمان بین شش تا دوازده ماه است ، اما ملک های صنعتی می توانند به مدت ۳ تا ۱۰ سال اجاره دهند علاوه بر این ، مستاجرانی که فضا را با نام تجاری خود تنظیم کرده اند ، تمایل به ماندن برای مدت طولانی تری دارند.

نگهداری رایگان سوله های دست دوم  

سوله های دست دوم کهن سوله از فولاد ساخته شده اند و معمولاً به نگهداری بسیار کم نیاز دارند. زمان و بودجه لازم و قیمت سوله برای نگهداری آن بسیار کمتر است. سطح فلز برای محافظت در برابر عناصر آب و هوا و زنگ زدگی گالوانیزه شده است. این روکش محافظ باعث تاخیر در بروز خوردگی می شود و اثرات آن بر روی فلز را کاهش می دهد. سوله ها ممکن است هر ۵ سال یک بار نیاز به رنگ آمیزی داشته باشند اما غیر از آن ، فقط نیاز به شکستن گاه به گاه دارند.

دوام بی نظیر سوله های دست دوم

فوق العاده جامد و نسبتاً سبک تر هستند. در حقیقت ، این یکی از مزیت های رقابتی آنها است. فلز را نمی توان به راحتی صدمه زد و از فضای انعطاف پذیر و ماندگار برای فضای شما استفاده کرد. حتی سوله های پلاستیکی به دلیل دوام فلز در ساختار پشتیبانی خود از تقویت کننده های فلزی برخوردار هستند. صاحبان سوله ها معمولاً می توانند بیش از یک دهه از ساختارهای فضای باز خود بهره مند شوند.

از این رو ، سوله های کهن سوله یک راه حل مناسب برای ساختاری ارزان قیمت ، سریع و به راحتی سازگار است. از آنها برای ذخیره سازی صنعتی ، انبارداری ، دفاتر ، ساختارهای آموزشی و برای هر منظور تجاری استفاده کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مشاوره و استعلام لحظه‌ای قیمت سوله و اسکلت فلزی با ما تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره و استعلام لحظه‌ای قیمت سوله و اسکلت فلزی با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۸۴۷۲